Kinksters, pups en furries voelen zich uitgesloten van te gezinsvriendelijke prides
Kinksters, pups (vlag) en furries voelen zich uitgesloten en minstens ondervertegenwoordigd op pirdefestivals. Dat blijkt uit een bevraging begin augustus bij de doelgroep in het Verenigd Koninkrijk.
Kinksters, pups en furries zeggen dat vertegenwoordiging laag is en dat pride-organisatoren geen oog hebben voor hen. Ze vinden dat prides te gezinsvriendelijk zijn en kinks en fetisj uitsluiten.
Toch vindt 49% zich nog wel vertegenwoordig op fysieke pride-evenementen. 44% niet. 27% voelt zich vertegenwoordigd op online pride-events, 34% niet.
Beter doen
Dat kan verbeterd worden door (online) workshops te organiseren en bij het kiezen van beelden ook oog te hebben voor kinksters en fetisjliefhebbers.
Ze willen erkenning en erkenning van hun plaats in de LGBT-geschiedenis.
Kinksters en fetisjliefhebbers willen hun outfits dragen maar erkennen de noodzaak aan het ‘deftig houden’. Daarom willen ze dat pride-organisatoren dresscodes uitvaardigen.
Er is ook een noodzaak aan een kink area voor meerderjarigen op pride.
Beeld: Wikipedia
Bron: Animagi, UK Pride Organisers Network